PL
EN

Kalendarz 2019



Kalendarz do pobrania i do wydruku pdf


KALENDARZ ZAWODÓW CENTRALNYCH
NA ROK 2019
ZATWIERDZONY PRZEZ ZARZĄD PZŁUCZ



Lp.NAZWAKRAJMIASTOTERMINKONKURENCJEKATEGORIE
1 Halowe Zawody Kontrolne 70 + 18 m PL Prudnik 12.01 Klas., Sen.,
2 Międzynarodowe Halowe Zawody PZŁucz. 70m PL Prudnik 16.02-17.02 Klas., Sen.,
3 XXXVII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów PL Wilkowice 23.02-24.02 Klas., Blocz., Sen.,
4 Halowe Mistrzostwa Europy Seniorów TR Samsun 26.02-02.03 Klas., Blocz., Sen., Jun.,
5 Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych PL Kraków 09.03-10.03 Klas., Blocz., Sen.,
6 Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików PL Głuchołazy 16.03-17.03 Klas., Młodzik,
7 Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów PL Wilkowice 23.03-24.03 Klas., Blocz., Jun., Młodzież.,
8 Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych PL Zgierz 30.03-31.03 Klas., J.Mł.,
9 Zawody kontrolne 70m PL Prudnik 30.03-31.03 Klas., Sen.Jun.,
10 KAHRAMAN BAGATIR SPRING ARROWS ARCHERY TOURNAMENT TR Antalya 04.04-07.04 Klas., Sen.,
11 Puchar Europy Seniorów RO Bukareszt 09.04-13.04 Klas., Blocz., Sen.,
12 I Runda Pucharu Świata CO Medelein 22.04-28.04 Klas., Blocz., Sen.,
13 Zawody Międzynarodowe - Puchar Veroniki SI Kamnik 26.04-28.04 Klas., Blocz., Sen., Jun.,
14 I Runda Pucharu Polski Seniorów Open + Ekstraklasa PL Prudnik 27.04-28.04 Klas., Sen., Jun.,
15 I Runda Pucharu Europy ON IT Olbia 28.04-05.05 Klas., Blocz., Sen.,
16 Turniej Nadzei Olimpijskich UA Lwów 30.04-05.05 Klas., Jun., J.Mł.,
17 II Runda Pucharu Świata CN Sanghai 06.05-12.05 Klas., Blocz., Sen.,
18 I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych PL Kielce 11.05 Klas., J.Mł.,
19 I Runda Pucharu Europy Juniorów SI Catez 13.05-18.05 Klas., Jun., J.Mł.,
20 II Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa PL Kraków 18.05-19.05 Klas., Sen., Jun.,
21 III Runda Pucharu Świata TR Antalya 20.05-26.05 Klas., Blocz., Sen.,
22 III Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa PL Żywiec 01.06-02.06 Klas., Sen., Jun.,
23 Mistrzostwa Świata Osób z Niepełnosprawnością NL Hertogenbosch 03.06-09.06 Klas., Blocz., Sen.,
24 II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych PL Zgierz 08.06 Klas., J.Mł.,
25 Mistrzostwa Świata Seniorów NL Hertogenbosch 10.06-16.06 Klas., Blocz., Sen.,
26 III Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych PL Zamość 22.06 Klas., J.Mł.,
27 XXXVI Memoriał Ireny Szydłowskiej PL Warszawa 22.06-23.06 Klas., Blocz., Sen., Jun., J.Mł.,
28 Igrzyska Europejskie BY Mińsk 23.06-29.06 Klas., Blocz., Sen.,
29 IV Runda Pucharu Świata DE Berlin 01.07-07.07 Klas., Blocz., Sen.,
30 II Pucharu Europy ON CZ Nove Nesto 01.07-08.07 Klas., Blocz., Sen.,
31 Test przedolimpijski JP Tokio 11.07-18.01 Klas., Sen.,
32 Uniwersjada IT Neapol 11.07-13.07 Klas., Blocz., Stud.,
33 II Runda Pucharu Europy Juniorów RO Bukareszt 15.07-20.07 Klas., Jun., J.Mł.,
34 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych PL Gorzów Wielkopolski 19.07-21.07 Klas., J.Mł.,
35 LXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów PL Kraków 26.07-28.07 Klas., Blocz., Jun.,
36 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski PL Dobrcz 03.08-04.08 Klas., Blocz., Jun.,
37 IV Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN+ Ekstraklasa PL Kielce 10.08-11.08 Klas., Sen., Jun.,
38 Mistrzostwa Świata Juniorów ES Madryt 19.08-25.08 Klas., Jun., J.Mł.,
39 Mistrzostwa Polski Młodzików PL Zgierz 24.08-25.08 Klas., Młodzik,
40 Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością PL Lublin-Kielce 24.08-25.08 Klas., Blocz., Sen.,
41 Mistrzostwa Zrzeszenia LZS PL Bytom 31.08-01.09 Klas., Jun., J.Mł.,
42 LXXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów PL Bytom 05.09-08.09 Klas., Sen.,
43 Klubowy Puchar Europy SI Catez 14.09-15.09 Klas., Sen.,
44 Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Bloczkowym PL Więcławice 14.09-15.09 Blocz., Sen.,
45 IV Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych PL Żołędowo 21.09 Klas., J.Mł.,
46 Mistrzostwa Polski Studentów PL Rzeszów 27.09 Klas., Blocz., Stud.,
47 V Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa PL Rzeszów 28.09-29.09 Klas., Sen., Jun.,
48 Mistrzostwa Europy Field SI Mokrice 30.09-05.10 Klas., Blocz., Field, Sen., Jun.,

Kalendarz innych zawodów mistrzowskich, międzynarodowych, ogólnopolskich 
i międzyokręgowych na 2018 rok



1

Memoriał Karola Hibnera

Teresin

2-3.03

2

Memoriał Trenerów Dąbrovii

Dąbrowa Tarnowska

 czerwiec

3

Halowe Mistrzostwa Okręgów

Okręgi

do 31.03

4

XII Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich

Prudnik

13-14.04

5

I Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych

 

 

6

Międzynarodowy Memoriał Michała Sawickiego

Radom

11.05

7

II Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych

 

 

8

Memoriał trenerów KŁ Chrobry Głuchołazy o statułetke guchołazkiej kozy

 

19-20.05

9

XXXV Memoriał Antoniego Gromskiego i XVI Memoriał Katarzyny Wiśniowskiej

Rzeszów

maj

10

Zawody Międzyokręgowe

Okręgi

do 31.05

11

Zawody ogólnopolskie/międzyokręgowe w konkurencji Field, Barebow

Okręgi

do 31.05

12

XIII Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego

Warszawa

25-26.05

13

III Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych

 

 

14

XIV Międzynarodowy Puchar Beskidów

Żywiec

15-16.06

15

Zawody Międzyokręgowe

Okręgi

do 30.06

16

Zawody ogólnopolskie/międzyokręgowe w konkurencji Field, Barebow

Okręgi

do 30.06

17

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefy wojewódzkie

wg decyzji PZŁucz 

od 1.06 do 30.09

18

Zawody Międzyokręgowe

Okręgi

do 31.08

19

Zawody ogólnopolskie/międzyokręgowe w konkurencji Field, Barebow

Okręgi

do 31.08

20

IV Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych 

 

 

21

IX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters

 

Wrzesień

22

Ogólnopolski Turniej Lajkonika

Kraków

21.09

23

Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików

Kraków

21.09

24

Zawody Międzyokręgowe

Okręgi

do 30.09

25

Memoriał Jana Konopczyńskiego

Żołędowo

22.09

26

Zawody ogólnopolskie/międzyokręgowe w konkurencji Field, Barebow

Okręgi

od 23.09-14.10

27

XXXII Międzynarodowy Turniej o Złotą Ciupagę Góralską

Żywiec

5-6.10

 

V Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych

Żywiec

5-6.10

28

Złoty Liść Jesieni

Kielce

październik

29

Międzyokręgowe Zawody Halowe

Okręgi

do 30.11

30

Międzynarodowe Zawody Halowe „24h”

Radzymin

8-9.12

31

Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe

Kielce

7-8.12

32

Międzyokręgowe Zawody Halowe

Okręgi

do 17.12

I Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Medelein (CO)
Termin:   22-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Zawody Międzynarodowe - Puchar Veroniki
Zagraniczne:  Kamnik (SI)
Termin:   26-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
I Runda Pucharu Polski Seniorów Open + Ekstraklasa
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   27-28.04
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,