PL
EN

Komunikaty z ostatniej chwili

 1 2 3 > »

[ 21-02-2019, 21:13 ]

POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZY „ODWIESZONY”

 

W dniu 21 lutego 2019 r. Zarząd Światowej Federacji Łuczniczej World Archery zniósł karę zawieszenia w prawach członkowskich dla Polskiego Związku Łuczniczego

[ 30-01-2019, 12:31 ]

Po długiej chorobie, 27 stycznia zmarł Henryk Chemicz –  wychowawca młodzieży, trener, sędzia i pasjonat łucznictwa.Henryk Chemicz w jeleniogórskich klubach MZKS Karkonosze i MKS Bobry Jelenia Góra z wielką pasją trenował łucznictwo, wychowując wielu medalistów mistrzostw Dolnego Śląska jak i Polski.

Pogrzeb Henryka Chemicza odbędzie się w najbliższy czwartek 31 stycznia o godzinie 14:00 na „Starym Cmentarzu”. w Jeleniej Górze

[ 15-01-2019, 10:50 ]

Polski Związek Łuczniczy z siedzibą w Warszawie wyraża głęboki żal i przeprasza Pana Józefa Baściuka z Legnicy za naruszenie w toku postępowania dyscyplinarnego fundamentalnych przepisów Regulaminu Dyscyplinarnego mających istotny wpływ na wynik sprawy. Podjęcie tego rodzaju działań względem powoda Józefa Baściuka stanowiło rażące naruszenie jego dóbr osobistych.

[ 4-01-2019, 22:50 ]
 ...   [ więcej ]

WORLD ARCHERY’S 2018 ATHLETE OF THE YEAR AWARDS

Ireneusz Kapusta i Milena Olszewska nominowani w konkursie 

 

 

WORLD ARCHERY’S 2018 ATHLETE OF THE YEAR 

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem portalu internetowego
i potrwa do północy czasu środkowoeuropejskiego -
niedziela 3 lutego 2019 roku.
więcej szczegółów na 

https://worldarchery.org/news/165173/voting-opens-world-archerys-2018-athlete-year-awards

[ 20-12-2018, 14:13 ]

648

[ 17-12-2018, 18:45 ]

 

MILENA OLSZEWSKA WYRÓŻNIONA PUCHAREM PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY PRZYZNAWANYM W ROKU STULECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

 

 

 

 

 

16-tego grudnia 2018 r. podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Delegatów Polskiego Związku Łuczniczego w Bytomiu Milena Olszewska została uhonorowana Pucharem Prezydenta RP Andrzeja Dudy przyznanym w roku stulecia odzyskania niepodległości w uznaniu wybitnych osiągnięć w łucznictwie w 2018 roku. Decyzję o przyznaniu pucharu naszej wybitnej zawodniczce podjął Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego podczas posiedzenia w Szczyrku 9.11.2018 r. Pani Milena Olszewska odbierając puchar nie kryła wzruszenia wyznając, że marzyła o tym wyróżnieniu.

 

 

[ 17-12-2018, 17:30 ]

PODCZAS NADZWYCZAJNEGO WALNEGO ZGROMADZENIA DELEGATÓW PZŁucz. WRĘCZONO OKOLICZNOŚCIOWE PUCHARY DLA NAJLEPSZYCH KLUBÓW NA ARENIE ZAGRANICZNEJ W LATACH 2017 - 2018

 


1. LKS "Łucznik-Żywiec"
Dla najlepszego klubu sportowego
na arenie zagranicznej
w latach 2017-2018


2. KS "Obuwnik" Prudnik
dla II-go klubu sportowego
na arenie zagranicznej
w latach 2017-2018

3. CWKS "Resovia" Rzeszów
dla III-go klubu sportowego
na arenie zagranicznej
w latach 2017-2018

4. GLKS "Zryw" Dobrcz
dla IV-go klubu sportowego
na arenie zagranicznej
w latach 2017-2018

5. KS "Agros" Zamość
dla V-go klubu sportowego
na arenie zagranicznej
w latach 2017-2018

6. KS "Stella" Kielce
dla VI-go klubu sportowego
na arenie zagranicznej
w latach 2017-2018

 

7. KŁ A3D Toszek

konkurencja łuków bloczkowych

 

8. Zrzeszenie Sportu i Rehabilitacji Start Kielce

konkurencja osób z niepełnosprawnością

 

Za złote medale Wiolety Myszor, Natalii Leśniak, Marii Szkolnej w HME we Francji – 2017 i 4 miejsce Sylwii Zyzańskiej w MŚw.J w Argentynie

 

 

 

Za złoty medal Karoliny Farasiewicz w HME Seniorów we Francji – 2017

 

 

 

Za 4 miejsce Marleny Kocaj w MŚw.J w Argentynie i 4 miejsce w MŚw.J Field 2018

 

 

 

Za 4 miejsce Anny Tobolewskiej w MŚw.J w Argentynie

 

 

 

Za 8 miejsce Andrzeja Neściora w MŚw.Jmł w Argentynie

 

 

 

Za 1 miejsce Macieja Fałdzińskiego w Pucharze Europy Seniorów w Legnicy 2017 

 

 

Za 8 miejsce w Uniwersjadzie na Tajwanie 2017, za 8 miejsce w MES w Legnicy 2018 Łukasza Przybylskiego

 

Za złote medale na MŚw. i ME
Ireneusza Kapusty

[ 17-12-2018, 12:49 ]

ZYGMUNT PLUTA
NOWYM PREZESEM
POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁUCZNICZEGO



 

16 grudnia na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Delegatów Polskiego Związku Łuczniczego w Bytomiu wybrano Prezesa oraz nowy Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego:

 

Zygmunt Pluta otrzymał 26 głosów poparcia a drugi kandydat Włodzimierz Schmidt 16

W zebraniu uczestniczyło 45  delegatów na 46 uprawnionych, wydano 44 karty do głosowania 1 delegat nie uczestniczył w głosowaniu. Oddano 2 nieważne głosy.

 

Członkami Zarządu Polskiego Związku Łuczniczego zostali wybrani:

 

  • Henryk Jurzak
  • Henryk Pater
  • Henryk Skrzypek
  • Krzysztof Włosik
  • Dawid Michalski
  • Marian Kopeć

[ 14-12-2018, 09:07 ]
STANOWISKOMINISTRA SPORTUI TURYSTYKI ...   [ więcej ]

STANOWISKO
MINISTRA SPORTU
I TURYSTYKI


641

[ 30-11-2018, 08:15 ]

Ranking klubów sportowych PZŁucz. wg ilości zawodników zakwalifikowanych do kadry narodowej na I półrocze każdego roku w latach 2017-2019

M-ce

Nazwa klubu

Okręg

2017

2018

2019

Razem

1

LKS Łucznik-Żywiec

Śląski

28

26

25

79

2

KS Społem Łódź

Łódzki

10

13

12

35

3

SŁ Marymont Warszawa

Warszawsko-Mazowiecki

13

11

10

34

4

UKS Talent Wrocław

Dolnośląski

13

11

10

34

5

KS Stella Kielce

Świętokrzyski

10

10

6

26

6

KS Obuwnik Prudnik

Opolski

7

11

6

24

7

GLKS Unia Pielgrzymka

Dolnośląski

5

6

8

19

8

CWKS Resovia Rzeszów

Podkarpacki

8

7

4

19

9

KS Agros Zamość

Lubelski

4

8

5

17

10

MLKS Czarna Strzała Bytom

Śląski

5

3

8

16

 

[ 30-11-2018, 08:10 ]

Ranking medalistów Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy wg klubów sportowych w latach
2013-2018 w kategorii seniorów

M-ce

Zawodnik 

Nazwa klubu

Okręg

Złoty

Srebrny

Brązowy

Razem

1

Leśniak Natalia

Łucznik Żywiec

Śląski

1 ME

2 MŚw
2 ME

1 MŚw
1 ME

7

2

Myszor Wioleta

Łucznik Żywiec

Śląski

1 ME

1 MŚw.

0

2

3

Farasiewicz Karolina

Obuwnik Prudnik

Opolski

1 ME

0

0

1

4

Shkolna Maria

Łucznik Żywiec

Śląski

1 ME

0

0

1

5

Lipiarska-Pałka Karina

Grot Zabierzów

Małopolski

0

1 MŚw.

1 MŚw.
1 ME

3

6

Mospinek Justyna

Piątka Zgierz

Łódzki

0

0

1 ME

1

7

Żurańska Adriana

Unia Pielgrzymka

Dolnośląski

0

0

1 MŚw.

1

8

Rząsa Joanna

Łucznik Żywiec

Śląski

0

0

1 MŚw.

1

 

Ranking medalistów Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy wg klubów sportowych w latach
2013-2018 w kategorii juniorów

M-ce

Zawodnik 

Nazwa klubu

Okręg

Złoty

Srebrny

Brązowy

Razem

1

Sierakowski Kacper

Marymont Warszawa

Warszawsko- Mazowiecki

0

1
MŚw

0

1

2

Wójcik Rafał

 Włoszczowice

Świętokrzyski

0

1 ME

1 ME

2

3

Szułkowski Kacper

Unia Pielgrzymka

Dolnośląski

0

1 ME

0

1

4

Helbin Kasper

Obuwnik Prudnik

Opolski

0

1 ME

0

1

5

Zyzańska Sylwia

Łucznik Żywiec

Śląski

0

0

1 MŚw.
1 ME

2

 

Zawiadomienie

[ 25-11-2018, 15:47 ]

[ 25-11-2018, 09:37 ]

Zarząd PZŁucz. w dniu 17.11.2018 r. zatwierdził organizatorów zawodów centralnych PZŁucz.

Kalendarz Zawodów Centralnych PZŁucz. na rok2019

Seniorzy, juniorzy, juniorzy młodsi, młodzicy

Lp.

NAZWA ZAWODÓW

MIEJSCE

TERMIN

1

Halowe Zawody Kontrolne  PZŁucz 18+70m

Prudnik

12.01

2

Halowy Puchar Świata

Nimes – Francja

20.01-22.01

3

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Wilkowice

23-24.02

4

Międzynarodowe Zawody Halowe  PZŁucz. w konkurencji IORWA - 70m

Prudnik

16-17.02

5

Halowe ME

Samsun / Turcja

26.02 – 2.03

6

Halowe Zawody – kontrolne PZŁucz.
70m

Prudnik

9 – 10.03

7

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Prudnik

16 – 17.03

8

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów

Wilkowice

23-24.03

9

Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych

Kraków

9-10.03

10

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

Zgierz

30 – 31.03

11

Zawody kontrolne kadry narodowej

Prudnik

4-7.04

12

KAHRAMAN BAGATIR SPRING ARROWS ARCHERY TOURNAMENT

Antalya / Turcja

4-7.04

13

Puchar Europy Seniorów

Bukareszt / Rumunia

9 -13.04

14

I Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Prudnik

27-28.04

15

I Runda Pucharu Europy ON

Olbia / Włochy

28.04 – 5.05

16

Zawody Międzynarodowe

Kamnik/Słowenia

26-28.04

17

Zawody Międzynarodowe

Lwów/Ukraina

30.04-4.05

18

I Runda Pucharu Świata

Szanghaj / Chiny

6-12.05

19

I Runda Pucharu Polski Juniorów mł.

Zgierz

11-12.05

20

II Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Kraków

18-19.05

21

Puchar Europy Juniorów

Catez / Słowenia

13-18.05

22

II Runda Pucharu Świata

Antalya – Turcja

21-26.05

23

III Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Żywiec

1-2.06

24

Mistrzostwa Świata ON

Hertogenbosch / Holandia

3-9.06

25

II Runda Pucharu Polski Juniorów młodszych

Kielce

8.06

26

Mistrzostwa Świata Seniorów

Hertogenbosch / Holandia

10 – 16.06

27

III Pucharu  Polski Juniorów młodszych

Zamość

22.06

28

II Igrzyska Europejskie

Mińsk / Białoruś

23 – 29.06

29

III Runda Pucharu Świata

Berlin – Niemcy

1-7.07

30

Uniwersjada

Neapol / Włochy

9-13.07

31

Tokyo 2020 – test przedolimpijski
w łukach klasycznych, ON

Tokyo / Japonia

11.07 – 18.07

32

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/ Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Woj. Lubuskie Drzonków

19-21.07

33

LXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów

Kraków

26-28.07

34

II Runda Pucharu Europy Osób Niepełn.

Nove Mesto/Czechy

1.07-8.07

35

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Dobrcz

3-4.08

36

IV Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN+ Ekstraklasa

Kielce

10.08-11.08

37

Mistrzostwa Świata Juniorów

Madryt

19-25.08

38

IV Runda Pucharu Świata

Salt Lake City/USA

19 – 25.08

39

Mistrzostwa Polski Młodzików

Zgierz

24-25.08

40

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnospraw.

Lublin - Kielce

Sierpień

41

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS

Bytom

31.08-1.09

42

LXXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów

Bytom

5-8.09

43

IV Runda Pucharu Polski Juniorów młodszych

Żołędowo

21.09

44

Klubowy Puchar Europy

?

?

45

Mistrzostwa Polski w łucznictwie bloczkowym

Więcławice

14-15.09

46

Mistrzostwa Polski Studentów

Rzeszów

27.09

47

V Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Rzeszów

28-29.09

48

Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz

Prudnik

Listopad

49

Międzynarodowe Zawody 24 godzinne

Radzymin

Grudzień

50

Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz

Prudnik

Grudzień

Lista zawodników powołanych na kontrolne zawody KN w Prudniku 14-15.12.2018 r.

[ 17-11-2018, 15:32 ]
Zawodnicy powołani z kadry narodowej na ogólnopolskie halowe zawody w Prudniku w dniach 14-15.12.2018r. w konkurencji 2x18m + HIORWA, 2x70m + IORWA.  Wykaz zawodników: 1. Zyzańska Sylwia 2. Leśniak Natalia 3. Rząsa Joanna 4. Lipiarska-Pałka Karina 5. Góral Małgorzata 6. Farasiewicz Karolina 7. Napłoszek Kamila 8. Śmiałkowska Magdalena 9. Jurasz Karolina 10. Kocaj Marlena  11. Kalwinek Martyna  12. Czyż Julia  13. Baran Aleksandra 14. Grzymek ...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na kontrolne zawody KN w Prudniku 17 - 18.11.2018 r.

[ 13-11-2018, 15:01 ]
Zawodnicy powołani z kadry narodowej na ogólnopolskie halowe zawody w Prudniku w dniach 17-18.11.2018r. w konkurencji 2x18m + HIORWA, 2x70m + IORWA. Wykaz zawodników: 1. Zyzańska Sylwia 2. Leśniak Natalia 3. Rząsa Joanna 4. Lipiarska-Pałka Karina 5. Góral Małgorzata 6. Farasiewicz Karolina 7. Napłoszek Kamila 8. Śmiałkowska Magdalena 9. Jurasz Karolina 10. Kocaj Marlena 11. Kalwinek Martyna 12. Czyż Julia 13. Baran Aleksandra 14...   [ więcej ]

[ 10-11-2018, 16:33 ]

Uchwała nr 8/11/2018

Zarządu Polskiego Związku Łuczniczego

Z dnia 9.11.2018 r.

 

§ 1.

 

Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego na swoim posiedzeniu w dniu 9.11.2018 r. podjął uchwałę o zmianie dotychczas obowiązującego czasu strzelania na zawodach rangi Pucharu Polski na czas strzelania 240 sek. – seria 6-cio strzałowa i 120 sek. – seria 3-strzałowa. 

 

§ 2.

 

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia, tj. 9.11.2018 r.

 

 

        

 

Wiceprezes PZŁucz.

Leszek Stempel

[ 10-11-2018, 10:44 ]

Uchwała nr 4/11/2018

Zarządu Polskiego Związku Łuczniczego

Z dnia 9.11.2018 r.

§ 1.

Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego na swoim posiedzeniu w dniu 9.11.2018 r. zatwierdził wykaz „10-ciu” najlepszych klubów sportowych we współzawodnictwie PZŁucz. za okres ostatniej kadencji – zgodnie z §27 Statutu Polskiego Związku Łuczniczego.

Wykaz klubów:

1.      LKS „Łucznik-Żywiec”

2.      SŁ Marymont Warszawa

3.      KS Obuwnik Prudnik

4.      KS Stella Kielce

5.      UKS Talent Wrocław

6.      KS Społem Łódź

7.      GLKS Unia Pielgrzymka

8.      MLKS Czarna Strzała Bytom

9.      MRKS Gdańsk

10.   CWKS Resovia Rzeszów

§ 2.

Zobowiązuje się w/w kluby sportowe do dostarczenia imion i nazwisk oraz adresów do biura PZŁucz. klubowych delegatów na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Delegatów PZŁucz. Ustala się termin 7 dniowy na dokonanie zgłoszenia od dnia ukazania się uchwały na stronie internetowej PZŁucz.

§ 3.

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia, tj. 9.11.2018 r.              

 

Wiceprezes PZŁucz.
Leszek Stempel

[ 9-11-2018, 20:25 ]

Uchwała nr 2/11/2018

Zarządu Polskiego Związku Łuczniczego

z dnia 9.11.2018 r.

 

§ 1.

Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego, na podstawie § 14 ust. 1 Statutu PZŁucz, w związku z art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie, z uwagi na brak spełniania przez Zachodnio-Pomorski OZŁucz oraz Opolski OZŁucz przesłanek do posiadania statusu członka zwyczajnego PZŁucz, a także na podstawie § 27 ust. 1 lit. a) Statutu PZŁucz w związku z brakiem możliwości wyznaczenia przez Zarząd PZŁucz wiodącego okręgowego związku łuczniczego do przeprowadzenia konwencji wojewódzkiej uchyla częściowo uchwałę nr 8/9/2018 z dnia 28.09.2018r. z Głuchołaz o treści: 

„Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego zatwierdził wykaz 13 Okręgowych Związków Łuczniczych na zorganizowanie Konwencji Wojewódzkich celem, których będzie wybór delegatów na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Delegatów PZŁucz., w oparciu  o §27 pkt. 1a) statutu PZŁucz.. W przypadku województw w których znajdują się po 2 OZŁucz.-e, Zarząd PZŁucz. wytypował wiodące pod względem sportowym we współzawodnictwie PZŁucz. Okręgi: tj. Pomorski OZŁucz. i Podkarpacki OZŁucz.”

Wykaz Okręgowych Związków Łuczniczych: 
1. Województwo Dolnośląskie – 29 członków – Konwencję organizuje Dolnośląski OZŁucz. 
2. Województwo Kujawsko-Pomorskie – 8 członków – Konwencję organizuje Kujawsko-Pomorski OZŁucz. 
3. Województwo Lubelskie – 5 członków – Konwencję organizuje Lubelski OZŁucz. 
4. Województwo Łódzkie – 7 członków – Konwencję organizuje Łódzki OZŁucz. 
5. Województwo Mazowieckie – 14 członków – Konwencję organizuje Warszawsko-Mazowiecki OZŁucz. 
6. Województwo Małopolskie – 11 członków – Konwencję organizuje Małopolski OZŁucz.
7. Województwo Opolskie – 4 członków – Konwencję organizuje Opolski OZŁucz. 
8. Województwo Podkarpackie – 18 członków – Konwencję organizuje wiodący Podkarpacki OZŁucz. 
9. Województwo Pomorskie – 6 członków – Konwencję organizuje Pomorski OZŁucz. 
10. Województwo Śląskie – 17 członków – Konwencję organizuje Śląski OZŁucz.
11. Województwo Świętokrzyskie – 7 członków – Konwencję organizuje Świętokrzyski OZŁucz. 
12. Województwo Wielkopolskie – 5 członków – Konwencję organizuje OZŁucz. 
w Poznaniu 
13. Województwo Zachodnio-Pomorskie – 2 członków – Zachodnio-Pomorski OZŁucz. 

§ 2.

Uchyla się częściowo uchwałę Zarządu PZŁucz nr 8/9/2018 z dnia 28.09.2018 r. z Głuchołaz przez skreślenie w pkt. 7 – Województwo Opolskie i w pkt. 13 – Województwo Zachodnio-Pomorskie – brak formalno-prawnej rejestracji Okręgów. 

 

 

§ 3.

Uchyla się częściowo uchwałę Zarządu PZŁucz nr 8/9/2018 z dnia 28.09.2018 r. z Głuchołaz przez skreślenie pkt. 8 – Województwo Podkarpackie – Konwencję organizuje wiodący Podkarpacki OZŁucz. 

 

§ 4.

Województwo Podkarpackie – Konwencje organizują: Rzeszowski OZŁucz. i Podkarpacki OZŁucz. 

 

§ 5.

Wykaz Okręgowych Związków Łuczniczych w celu organizacji Konwencji Wojewódzkich po częściowym uchyleniu uchwały Zarządu PZŁucz. nr 8/9/2018 z dnia 28.09.2018r. 

Wykaz Okręgowych Związków Łuczniczych: 
1. Województwo Dolnośląskie – 29 członków – Konwencję organizuje Dolnośląski OZŁucz. 
2. Województwo Kujawsko-Pomorskie – 8 członków – Konwencję organizuje Kujawsko-Pomorski OZŁucz. 
3. Województwo Lubelskie – 5 członków – Konwencję organizuje Lubelski OZŁucz. 
4. Województwo Łódzkie – 7 członków – Konwencję organizuje Łódzki OZŁucz. 
5. Województwo Mazowieckie – 14 członków – Konwencję organizuje Warszawsko-Mazowiecki OZŁucz. 
6. Województwo Małopolskie – 11 członków – Konwencję organizuje Małopolski OZŁucz.
7. Województwo Podkarpackie – 18 członków – Konwencje organizuje Podkarpacki OZŁucz. i Rzeszowski OZŁucz.  
8. Województwo Pomorskie – 6 członków – Konwencję organizuje Pomorski OZŁucz. 
9. Województwo Śląskie – 17 członków – Konwencję organizuje Śląski OZŁucz.
10. Województwo Świętokrzyskie – 7 członków – Konwencję organizuje Świętokrzyski OZŁucz. 
11. Województwo Wielkopolskie – 5 członków – Konwencję organizuje OZŁucz. w Poznaniu.

§ 6.

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia, tj. 9.11.2018r.

 

 

V-ce Prezes PZŁucz. 
Leszek Stempel 

[ 9-11-2018, 18:15 ]

Wykaz Okręgowych Związków Łuczniczych, które przeprowadziły Konwencje Wojewódzkie
do dnia 9.11.2018r.

 

1.     Łódzki OZŁucz.                      – w dniu 26.10.2018r.

2.     Rzeszowski OZŁucz.              – w dniu 27.10.2018r.

3.     Małopolski OZŁucz.               – w dniu 27.10.2018r.

4.     Śląski OZŁucz.                        – w dniu 2.11.2018r.

5.     Podkarpacki OZŁucz.             – w dniu 2.11.2018r.

6.     Lubelski OZŁucz.                    – w dniu 6.11.2018r.

7.     Kujawsko-Pomorski OZŁucz.  – w dniu 7.11.2018r.

8.     Dolnośląski OZŁucz.              – w dniu 8.11.2018r.

9.     Świętokrzyski OZŁucz.           – w dniu 9.11.2018r.

10.  OZŁucz. w Poznaniu              – w dniu 9.11.2018r.

11.  Warszawsko-Mazowiecki OZŁucz. – wg swojej decyzji z pisma z dnia 25.10.2018r.

 

Prezes PZŁucz.
Kazimierz Kocik

[ 9-11-2018, 17:39 ]

[ 8-11-2018, 17:53 ]

UWAGA

Polski Związek Łuczniczy w Warszawie informuje, że w związku z brakiem członkostwa statutowego w Polskim Związku Łuczniczym oraz z brakiem formalno-prawnej działalności Okręgowych Związków Łuczniczych, nie odbędą się Konwencje Wojewódzkie w celu wybrania delegatów PZŁucz. na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Delegatów PZŁucz. w grudniu 2018r. w województwach:

  1. 1.Lubuskie
  2. 2.Podlaskie
  3. 3.Opolskie
  4. 4.Zachodnio-Pomorskie

Prezes Polskiego Związku Łuczniczego
Kazimierz Kocik


 1 2 3 > »
XXXVII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów
Krajowe:  Wilkowice (PL)
Termin:   23-24.02
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Trenerzy,
Halowe Mistrzostwa Europy Seniorów
Zagraniczne:  Samsun (TR)
Termin:   26.02-02.03
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Halowe Zawody kontrolne PZŁucz. 70m
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   09-10.03
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych
Krajowe:  Kraków (PL)
Termin:   09-10.03
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,