PL
EN

Organizacja szkolenia BP w 2019

 1 2 >

Lista Zawodników powołanych na Zawody Pucharu Europy Bukareszt 7-13.04.2019

[ 1-04-2019, 10:19 ]
Góral Małgorzata Leśniak Natalia Sierakowski Kacper Rząsa Joanna ...   [ więcej ]

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Szczyrku 22-29.03.2019

[ 1-03-2019, 17:17 ]
1. Leśniak Natalia2. Góral Małgorzata3. Rząsa Joanna Trener Sergiej Antonov...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania zagranicznego i zawodów międzynarodowych – Marrakesz 11-18.03.2019 r. BP

[ 25-02-2019, 10:12 ]
Góral Małgorzata Leśniak Natalia Rząsa Joanna Sierakowski Kacper    Trener: Antonov Sergiej...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie zagraniczne w Hiszpanii 25.02-1.03 i zawody GP Hiszpanii 2.03-4.03.2019

[ 4-02-2019, 07:40 ]
Leśniak Natalia Góral Małgorzata Rząsa Joanna Sierakowski Kacper Trener: Antonov Serghiy...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2018

[ 4-02-2019, 07:40 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2018 Góral Małgorzata Leśniak Natalia Rząsa Joanna Sierakowski Kacper Trener: Antonow Serhiy...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Zakopanem w dniach 21-26.01.2019 r.

[ 11-01-2019, 09:26 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w  Zakopanem w dniach 21-26.01.2019 r.    Kobiety:1. Zyzańska Sylwia – Łucznik Żywiec 2. Leśniak Natalia – Łucznik Żywiec 3. Farasiewicz Karolina – Obuwnik Prudnik 4. Śmiałkowska Magdalena – Społem Łódź 5. Napłoszek Kamila– Marymont Warszawa6. Góral Małgorzata – Stella Kielce 7. Kocaj Marlena – Resovia Rzeszów Mężczyźni: 1. Sierakowski Kacper – Marymont Warszawa 2. Ogrodowczyk Mateus...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w Szczyrku w dniach 6-12.01.2019 r. w Szczyrku.

[ 27-12-2018, 15:10 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w  Szczyrku w dniach 6-12.01.2019 r. w Szczyrku.   Kobiety: 1. Zyzańska Sylwia – Łucznik Żywiec  2. Leśniak Natalia – Łucznik Żywiec  3. Farasiewicz Karolina – Obuwnik Prudnik  4. Śmiałkowska Magdalena – Społem Łódź  5. Napłoszek Kamila– Marymont Warszawa 6. Góral Małgorzata – Stella Kielce  7. Kocaj Marlena – Resovia Rzeszów Mężczyźni:  1. Sierakowski Kacper – Marymont Warszawa  2. ...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w Spale w dniach 16-21.12.2018 r.

[ 8-12-2018, 19:00 ]
1. Leśniak Natalia          2. Zyzańska Sylwia         3. Farasiewicz Karolina4. Banaszak Jakub...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania KN w Zakopanem 25-30.11.2018 r

[ 14-11-2018, 08:14 ]
Lista uczestników zgrupowania KN w Zakopanem 25-30.2018 r. Leśniak Natalia Banaszak Jakub (O.B) Zyzańska Sylwia (O.B) Farasiewicz Karolina (O.B) ...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN Zakopane 22-27.10.2018

[ 12-09-2018, 10:15 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN Zakopane 22-27.10.2018  Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Basiuras Michal Szafran Marek Trener Antonov Sergiej...   [ więcej ]

 1 2 >
I Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Medelein (CO)
Termin:   22-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Zawody Międzynarodowe - Puchar Veroniki
Zagraniczne:  Kamnik (SI)
Termin:   26-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
I Runda Pucharu Polski Seniorów Open + Ekstraklasa
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   27-28.04
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,