PL
EN

Organizacja szkolenia BP w 2019


Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2018

[ 4-02-2019, 07:40 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2018 Góral Małgorzata Leśniak Natalia Rząsa Joanna Sierakowski Kacper Trener: Antonow Serhiy...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Zakopanem w dniach 21-26.01.2019 r.

[ 11-01-2019, 09:26 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w  Zakopanem w dniach 21-26.01.2019 r.    Kobiety:1. Zyzańska Sylwia – Łucznik Żywiec 2. Leśniak Natalia – Łucznik Żywiec 3. Farasiewicz Karolina – Obuwnik Prudnik 4. Śmiałkowska Magdalena – Społem Łódź 5. Napłoszek Kamila– Marymont Warszawa6. Góral Małgorzata – Stella Kielce 7. Kocaj Marlena – Resovia Rzeszów Mężczyźni: 1. Sierakowski Kacper – Marymont Warszawa 2. Ogrodowczyk Mateus...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w Szczyrku w dniach 6-12.01.2019 r. w Szczyrku.

[ 27-12-2018, 15:10 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w  Szczyrku w dniach 6-12.01.2019 r. w Szczyrku.   Kobiety: 1. Zyzańska Sylwia – Łucznik Żywiec  2. Leśniak Natalia – Łucznik Żywiec  3. Farasiewicz Karolina – Obuwnik Prudnik  4. Śmiałkowska Magdalena – Społem Łódź  5. Napłoszek Kamila– Marymont Warszawa 6. Góral Małgorzata – Stella Kielce  7. Kocaj Marlena – Resovia Rzeszów Mężczyźni:  1. Sierakowski Kacper – Marymont Warszawa  2. ...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w Spale w dniach 16-21.12.2018 r.

[ 8-12-2018, 19:00 ]
1. Leśniak Natalia          2. Zyzańska Sylwia         3. Farasiewicz Karolina4. Banaszak Jakub...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania KN w Zakopanem 25-30.11.2018 r

[ 14-11-2018, 08:14 ]
Lista uczestników zgrupowania KN w Zakopanem 25-30.2018 r. Leśniak Natalia Banaszak Jakub (O.B) Zyzańska Sylwia (O.B) Farasiewicz Karolina (O.B) ...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN Zakopane 22-27.10.2018

[ 12-09-2018, 10:15 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN Zakopane 22-27.10.2018  Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Basiuras Michal Szafran Marek Trener Antonov Sergiej...   [ więcej ]

XXXVII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów
Krajowe:  Wilkowice (PL)
Termin:   23-24.02
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Trenerzy,
Halowe Mistrzostwa Europy Seniorów
Zagraniczne:  Samsun (TR)
Termin:   26.02-02.03
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Halowe Zawody kontrolne PZŁucz. 70m
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   09-10.03
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych
Krajowe:  Kraków (PL)
Termin:   09-10.03
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,