PL
EN

Organizacja szkolenia FRKF w 2019


Lista Zawodników powołanych na Zawody Pucharu Europy Bukareszt 7-13.04.2019

[ 1-04-2019, 10:18 ]
Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Śmiałkowska Magdalena Szafran Marek Zyzańska Sylwia ...   [ więcej ]

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Żywcu 4-7.04.2019

[ 27-03-2019, 07:12 ]
Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Śmiałkowska Magdalena Szafran Marek Zyzańska Sylwia ...   [ więcej ]

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KNJiJM w Szczyrku 1-7.04.2019

[ 20-03-2019, 11:42 ]
Zawodnicy 1 Ceklarz Paweł   2 Ferens Anna   3 Jurasz Karolina   4 Kaczmarek Natalia   5 Kocaj Marlena   6 Łazowski Filip   7 Oberda Julia   8 Pintak Paulina   9 Rytlewski Michał   10 Szymański Jakub   11 Wojtala Adam   12 Zając Sylwia             Trenerzy   Jacek Trojnar     Leszek Stempel ...   [ więcej ]

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Szczyrku 22-29.03.2019

[ 7-03-2019, 23:15 ]
Kasprowski Oskar Farasiewicz Karolina Zyzańska Sylwia Basiuras Michał Szafran Marek Banaszak Jakub Kocaj Marlena Ogrodowczyk Mateusz Trener Kazimierz Kocik...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania zagranicznego i zawodów międzynarodowych – Marrakesz 11-18.03.2019 r.

[ 1-03-2019, 17:17 ]
Kasprowski Oskar Farasiewicz Karolina Zyzańska Sylwia Basiuras Michał Szafran Marek   Trener: Kocik Kazimierz  ...   [ więcej ]

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KNJ w Zakopanem 3-8.03.2019 r.

[ 25-02-2019, 10:14 ]
1. Ferens Anna 2. Jurasz Karolina 3. Kępa Karol 4. Misiura Joanna 5. Neścior Andrzej 6. Oberda Julia 7. Waligóra Łucja 8. Wyka Melania Trenerzy: Jacek Trojnar, Leszek Stempel...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie zagraniczne w Hiszpanii 25.02-1.03 i zawody GP Hiszpanii 2.03-4.03.2019

[ 4-02-2019, 07:34 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie zagraniczne w Hiszpanii 25.02-1.03 i zawody GP Hiszpanii 2.03-4.03.2019 Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Szafran Marek Zyzańska Sylwia Trener: Kazimierz Kocik...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2019

[ 11-01-2019, 09:28 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2018 Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Kocaj Marlena Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marek Zyzańska Sylwia Trener: Kazimierz Kocik...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Zakopanem w dniach 21-26.01.2019 r.

[ 11-01-2019, 09:28 ]
Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Jurasz Karolina Kasprowski Oskar Kocaj Marlena Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marek Zyzańska Sylwia Trener Kazimierz Kocik...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w Spale w Szczyrku 6-13.01.2019

[ 8-12-2018, 19:03 ]
Banaszak Jakub Basiuras Michał Bizoń Kacper Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Kocaj Marlena Ogrodowczy Mateusz Szafran Marek Zyzańska Sylwia ...   [ więcej ]

Zgrupowanie KN w Zakopanem 25-30.11.2018

[ 14-11-2018, 08:14 ]
Lista uczestników zgrupowania KN w Zakopanem w dniach 25-30.11.2018 r. Kocaj Marlena Czyż Paweł Kasprowski Oskar Neścior Andrzej ...   [ więcej ]

I Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Medelein (CO)
Termin:   22-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Zawody Międzynarodowe - Puchar Veroniki
Zagraniczne:  Kamnik (SI)
Termin:   26-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
I Runda Pucharu Polski Seniorów Open + Ekstraklasa
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   27-28.04
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,