PL
EN

Strona główna

 « < 2 3 4 5 > »

 [ 22-04-2019, 13:26 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej - Szczyrk 10-17.05.2019

1. Kasprowski Oskar2. Szafran Marek3. Zyzańska Sylwia4. Farasiewicz Karolina5. Ogrodowczyk Mateusz Trener: Kazimierz Kocik...   [ więcej ]
 [ 22-04-2019, 13:10 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na konsultację szkoleniową kadry narodowej juniorów Zamość 28-30.04.2019 r. i na zawody międzynarodowe Lwów 30.04-4.05.2019 r.

  Juniorki młodsze:   Juniorzy młodsi: 1 Pintak Paulina 1 Chojecki Miłosz 2 Płaza Klaudia rozmiar 2 Kupczak Konrad  3 Wesołowska Łucja 3 Rytlewski Michał 4 Zając Sylwia 4 Trzópek Marek              Juniorki:   Juniorzy: 1 Jurasz Karolina 1 Czapczyk Michał 2 Kocaj Marlena 2 Filipowicz Jakub 3 Napłoszek Kamila 3 Kozłowski Antoni 4 Święcka Weronika 4 Neścior Andrze...   [ więcej ]
 [ 22-04-2019, 13:10 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej - Szczyrk 10-17.05.2019

1. Leśniak Natalia2. Rząsa Joanna 3. Sierakowski Kacper Trener: Antonow Sergiej...   [ więcej ]
 [ 15-04-2019, 07:06 ]
   [ Wyniki 2019 ]   

Protokół z XII Pucharu Gór Opawskich, XII Memoriału Romana Karawana

 [ 11-04-2019, 22:28 ]
   [ Organizacja szkol. nieolimp. w 2019 ]   

Lista uczestników zawodów III Rundy Pucharu Świata Antalya – Turcja 18-25.05.2019 r.

Przybylski Łukasz...   [ więcej ]
 [ 11-04-2019, 22:27 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej - Szczyrk 22-27.04.2019

Basiuras Michał Banaszak Jakub Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marek Zyzańska Sylwia Trener: Kocik Kazimierz...   [ więcej ]
 [ 11-04-2019, 22:27 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej - Szczyrk 22-27.04.2019

Leśniak Natalia Rząsa Joanna Trener Antonov Serhiy...   [ więcej ]
 [ 11-04-2019, 22:26 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2019 ]   

Akcje szkoleniowe maj 2019

Lista uczestników konsultacji  szkoleniowej kadry narodowej ON 10-12.05.2019 Legnica 1. Bartuzi Dorota 2. Dudka Adam 3. Łabuda Marcin  4. Kornatowski Krzysztof Trener:  Marek Olszewski Lista uczestników konsultacji  szkoleniowej kadry narodowej ON 17-19.05.2019 Kraków 1. Olszewska Milena 2. Chmielewski Marcin 3. Daleszyński Paweł 4. Sawicki Piotr  Trener: Ryszard Pacura Lista uczestników zgrupowania  szkoleniowego kadry narodowej ON 19-28.05....   [ więcej ]
 [ 1-04-2019, 10:19 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista Zawodników powołanych na Zawody Pucharu Europy Bukareszt 7-13.04.2019

Góral Małgorzata Leśniak Natalia Sierakowski Kacper Rząsa Joanna ...   [ więcej ]
 [ 1-04-2019, 10:18 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista Zawodników powołanych na Zawody Pucharu Europy Bukareszt 7-13.04.2019

Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Śmiałkowska Magdalena Szafran Marek Zyzańska Sylwia ...   [ więcej ]
 [ 27-03-2019, 07:12 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Żywcu 4-7.04.2019

Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Śmiałkowska Magdalena Szafran Marek Zyzańska Sylwia ...   [ więcej ]
 [ 27-03-2019, 07:12 ]
   [ Organizacja szkol. nieolimp. w 2019 ]   

Lista Zawodników powołanych na Zawody Pucharu Europy Bukareszt 7-13.04.2019

Przybylski Łukasz Gomoliszek Michał Szeląg Filip ...   [ więcej ]
 [ 26-03-2019, 12:14 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2019 ]   

Skład Reprezentacji PZŁucz ON na I Rundę Pucharu Europy 28.04-05.05 Olbia Sardynia

1. Bartuzi Dorota 2. Olszewska Milena 3. Dudka Adam 4. Kapusta Ireneusz 5. Kornatowski Krzysztof 6. Piotrowski Wojciech 7. Sawicki Piotr  Trenerzy:  Ryszard Pacura  Olejnik Ryszard...   [ więcej ]
 [ 20-03-2019, 11:42 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2019 ]   

Lista uczestników konsultacji szkoleniowej kadry narodowej ON 12-14.04.2019 Prudnik

1. Bartuzi Dorota 2. Dudka Adam 3. Olszewska Milena 4. Kapusta Ireneusz 5. Chmielewski Marcin 6. Łabuda Marcin  7. Kornatowski Krzysztof 8. Piotrowski Wojciech 9. Sawicki Piotr  10.  Zapała Mirosław Trenerzy:  Ryszard Pacura  Olejnik Ryszard...   [ więcej ]

 « < 2 3 4 5 > »
Igrzyska Europejskie
Zagraniczne:  Mińsk (BY)
Termin:   23-29.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
IV Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Berlin (DE)
Termin:   01-07.07
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
II Pucharu Europy ON
Zagraniczne:  Nove Nesto (CZ)
Termin:   01-08.07
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Test przedolimpijski
Zagraniczne:  Tokio (JP)
Termin:   11.07-18.01
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,