PL
EN

Strona główna

 < 1 2 3 4 > »

 [ 25-11-2018, 09:37 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


Zarząd PZŁucz. w dniu 17.11.2018 r. zatwierdził organizatorów zawodów centralnych PZŁucz.

Kalendarz Zawodów Centralnych PZŁucz. na rok2019

                                   Seniorzy, juniorzy, juniorzy młodsi, młodzicy

Lp.

NAZWA ZAWODÓW

MIEJSCE

TERMIN

1

Halowe Zawody Kontrolne  PZŁucz 18+70m

Prudnik

12.01

2

Halowy Puchar Świata

Nimes – Francja

20.01-22.01

3

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Wilkowice

2-3.02

4

Międzynarodowe Zawody Halowe  PZŁucz. w konkurencji IORWA - 70m

Spała

9-10.02

5

Halowe ME

Samsun / Turcja

26.02 – 2.03

6

Halowe Zawody – kontrolne PZŁucz.
70m

Prudnik

9 – 10.03

7

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Prudnik

16 – 17.03

8

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów

Wilkowice

23-24.03

9

Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych

Kielce/Lublin

Marzec

10

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

Zgierz

30 – 31.03

11

Zawody kontrolne kadry narodowej

Prudnik

4-7.04

12

KAHRAMAN BAGATIR SPRING ARROWS ARCHERY TOURNAMENT

Antalya / Turcja

4-7.04

13

Puchar Europy Seniorów

Bukareszt / Rumunia

9 -13.04

14

I Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Prudnik

27-28.04

15

I Runda Pucharu Europy ON

Olbia / Włochy

28.04 – 5.05

16

Zawody Międzynarodowe

Kamnik/Słowenia

26-28.04

17

Zawody Międzynarodowe

Lwów/Ukraina

30.04-4.05

18

I Runda Pucharu Świata

Szanghaj / Chiny

6-12.05

19

I Runda Pucharu Polski Juniorów mł.

Zgierz

11-12.05

20

II Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Kraków

18-19.05

21

Puchar Europy Juniorów

Catez / Słowenia

13-18.05

22

II Runda Pucharu Świata

Antalya – Turcja

21-26.05

23

III Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Żywiec

1-2.06

24

Mistrzostwa Świata ON

Hertogenbosch / Holandia

3-9.06

25

II Runda Pucharu Polski Juniorów młodszych

Kielce

8.06

26

Mistrzostwa Świata Seniorów

Hertogenbosch / Holandia

10 – 16.06

27

III Pucharu  Polski Juniorów młodszych

Zamość

22.06

28

II Igrzyska Europejskie

Mińsk / Białoruś

23 – 29.06

29

III Runda Pucharu Świata

Berlin – Niemcy

1-7.07

30

Uniwersjada

Neapol / Włochy

9-13.07

31

Tokyo 2020 – test przedolimpijski
w łukach klasycznych, ON

Tokyo / Japonia

11.07 – 18.07

32

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/ Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Woj. Lubuskie Drzonków

19-21.07

33

LXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów

Kraków

26-28.07

34

II Runda Pucharu Europy Osób Niepełn.

Nove Mesto/Czechy

1.07-8.07

35

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Dobrcz

3-4.08

36

IV Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN+ Ekstraklasa

Kielce

10.08-11.08

37

Mistrzostwa Świata Juniorów

Madryt

19-25.08

38

IV Runda Pucharu Świata

Salt Lake City/USA

19 – 25.08

39

Mistrzostwa Polski Młodzików

Zgierz

24-25.08

40

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnospraw.

Lublin - Kielce

Sierpień

41

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS

Bytom

31.08-1.09

42

LXXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów

Bytom

5-8.09

43

IV Runda Pucharu Polski Juniorów młodszych

Żołędowo

21.09

44

Klubowy Puchar Europy

?

?

45

Mistrzostwa Polski w łucznictwie bloczkowym

Więcławice

14-15.09

46

Mistrzostwa Polski Studentów

Rzeszów

27.09

47

V Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Rzeszów

28-29.09

48

Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz

Prudnik

Listopad

49

Międzynarodowe Zawody 24 godzinne

Radzymin

Grudzień

50

Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz

Prudnik

Grudzień

 [ 25-11-2018, 09:32 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2018 ]   

Zgrupowanie szkoleniowe kadry młodzieżowej i juniorów Kielce 5-9.12.2018r. Lista powołanych zawodników

Zgrupowanie szkoleniowe kadry młodzieżowej i juniorów Kielce  5-9.12.2018r. Powołani zawodnicy: 1. Łazowski Filip – Łucznik Żywiec 2. Wojtala Adam – Łucznik Żywiec 3. Filipowicz Jakub – Unia Pielgrzymka 4. Chojecki Miłosz – Unie Pielgrzymka 5. Kozłowski Antoni – Talent Wrocław 6. Neścior Andrzej – Agros Zamość 7. Kępa Karol – MGOKiS Dobczyce 8. Kulik Dawid – Stella Kielce 9. Starzycki Piotr – Marymont Warszawa 10. Napłoszek Kamila – Marymont Wars...   [ więcej ]
 [ 25-11-2018, 09:32 ]
   [ Wyniki 2018 ]   


Ranking 10 najleszych wyników w konkurencji 2x70m w 2018 roku
         
kobiety        
         
miejsce wynik Nazwisko i imię miejsce czas strzelania
1 663 Leśniak Natalia Ciupaga skrócony
2 659 Leśniak Natalia Puchar Beskidów skrócony
2 659 Zyzańska Sylwia Ciupaga skrócony
3 658 Zyzańska Sylwia IV RPP skrócony
4 653 Zyzańska Sylwia Puchar Beskidów skrócony
5 650 Napłoszek Kamila Memoriał Nowakowskiego normalny
6 647 Leśniak Natalia V R PP skrócony
7 646 Rząsa Joanna Puchar Beskidów skrócony
8 643 Zyzańska Sylwia V R PP skrócony
9 642 Farasiewicz Karolina IV RPP skrócony
9 642 Śmiałkowska Magdalena Memoriał Nowakowskiego normalny
         
         
mężczyźni      
         
miejsce wynik Nazwisko i imię miejsce czas strzelania
1 668 Szafran Marek Ciupaga skrócony
1 668 Sierakowski Kacper ME Legnica normalny
2 660 Napłoszek Sławomir I R PP skrócony
3 658 Basiuras Michał IV R PP skrócony
4 657 Napłoszek Sławomir Memoriał Nowakowskiego normalny
5 656 Kasprowski Oskar IV R PP skrócony
5 656 Napłoszek Sławomir Memoriał Nowakowskiego normalny
6 655 Kasprowski Oskar MP LZS skrócony
7 654 Szafran Marek V R PP skrócony
8 653 Szafran Marek V R PP skrócony
8 653 Banaszak Jakub PE Sofia normalny
8 653 Ogrodowczyk Mateusz PŚ Antalya normalny
 [ 19-11-2018, 17:38 ]
   [ Wyniki 2018 ]   

341 pkt na 70m podczas Halowych Zawodów Kontrolnych w Prudniku 17-18.11.2018 r

Podczas Halowych Zawodów Kontrolnych w Prudniku Marek Szafran KS Społem Łódź ustanowił nieofocjalny rekord polski na 70 m w hali 341 pkt....   [ więcej ]
341 pkt na 70m podczas Halowych Zawodów Kontrolnych w Prudniku 17-18.11.2018 r
 [ 17-11-2018, 19:43 ]
   [ Kadra narodowa ]   

Lista zawodników powołanych na Międzynarodowe Zawody w Kielcach 7-9.12.2018 r.

 [ 17-11-2018, 15:32 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Lista zawodników powołanych na kontrolne zawody KN w Prudniku 14-15.12.2018 r.

Zawodnicy powołani z kadry narodowej na ogólnopolskie halowe zawody w Prudniku w dniach 14-15.12.2018r. w konkurencji 2x18m + HIORWA, 2x70m + IORWA.  Wykaz zawodników: 1. Zyzańska Sylwia 2. Leśniak Natalia 3. Rząsa Joanna 4. Lipiarska-Pałka Karina 5. Góral Małgorzata 6. Farasiewicz Karolina 7. Napłoszek Kamila 8. Śmiałkowska Magdalena 9. Jurasz Karolina 10. Kocaj Marlena  11. Kalwinek Martyna  12. Czyż Julia  13. Baran Aleksandra 14. Grzymek ...   [ więcej ]
 [ 15-11-2018, 08:07 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY Międzynarodowych Halowych Zawodów Mikołajkowych 2018 - 7-9.12.2018 Kielce

KOMUNIKAT  ORGANIZACYJNY Międzynarodowych Halowych Zawodów Mikołajkowych 2018 - 7-9.12.2018 Kielce
 [ 14-11-2018, 08:18 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2018 ]   

Zgrupowanie Kadry Narodowej ON 10-18.12.2018 Wisła

Zgrupowanie Kadry Narodowej ON 10-18.12.2018 Wisła 1. Bartuzi Dorota 2. Olszewska Milena 3. Chmielewski Marcin 4. Daleszyński Paweł 5. Łabuda Marcin 6. Piotrowski Wojciech Trenerzy  Ryszard Pacura  Olejnik Ryszard...   [ więcej ]
 [ 14-11-2018, 08:14 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2018 ]   

Lista uczestników zgrupowania KN w Zakopanem 25-30.11.2018 r

Lista uczestników zgrupowania KN w Zakopanem 25-30.2018 r. Leśniak Natalia Banaszak Jakub (O.B) Zyzańska Sylwia (O.B) Farasiewicz Karolina (O.B) ...   [ więcej ]
 [ 14-11-2018, 08:14 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2018 ]   

Zgrupowanie KN w Zakopanem 25-30.11.2018

Lista uczestników zgrupowania KN w Zakopanem w dniach 25-30.11.2018 r. Kocaj Marlena Czyż Paweł Kasprowski Oskar Neścior Andrzej ...   [ więcej ]
 [ 14-11-2018, 08:13 ]
   [ Kadra narodowa ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Łucznictwie w dniach 25-30.11.2018 - Zakopane.

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Łucznictwie w dniach 25-30.11.2018 - Zakopane.   1.      Leśniak Natalia 2.      Zyzańska Sylwia 3.      Farasiewicz Karolina 4.      Napłoszek Kamila 5.      Sierakowski Kacper 6.      Ogrodowczyk Mateusz 7.      Kasprowski Oskar 8.      Banaszak Jakub Rezerwa: 1.      Kocaj Marlena 2.      Kępa Karol3.    Neścior Andrzej...   [ więcej ]
 [ 13-11-2018, 15:01 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Lista zawodników powołanych na kontrolne zawody KN w Prudniku 17 - 18.11.2018 r.

Zawodnicy powołani z kadry narodowej na ogólnopolskie halowe zawody w Prudniku w dniach 17-18.11.2018r. w konkurencji 2x18m + HIORWA, 2x70m + IORWA. Wykaz zawodników: 1. Zyzańska Sylwia 2. Leśniak Natalia 3. Rząsa Joanna 4. Lipiarska-Pałka Karina 5. Góral Małgorzata 6. Farasiewicz Karolina 7. Napłoszek Kamila 8. Śmiałkowska Magdalena 9. Jurasz Karolina 10. Kocaj Marlena 11. Kalwinek Martyna 12. Czyż Julia 13. Baran Aleksandra 14...   [ więcej ]
 [ 11-11-2018, 18:37 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY - Ogólnopolskie Halowe Zawody Kontrolne –Prudnik 17-18.11.2018

 [ 10-11-2018, 16:33 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


Uchwała nr 8/11/2018

Zarządu Polskiego Związku Łuczniczego

Z dnia 9.11.2018 r.

 

§ 1.

 

Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego na swoim posiedzeniu w dniu 9.11.2018 r. podjął uchwałę o zmianie dotychczas obowiązującego czasu strzelania na zawodach rangi Pucharu Polski na czas strzelania 240 sek. – seria 6-cio strzałowa i 120 sek. – seria 3-strzałowa. 

 

§ 2.

 

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia, tj. 9.11.2018 r.

 

 

        

 

Wiceprezes PZŁucz.

Leszek Stempel

 [ 10-11-2018, 10:44 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


Uchwała nr 4/11/2018

Zarządu Polskiego Związku Łuczniczego

Z dnia 9.11.2018 r.

§ 1.

Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego na swoim posiedzeniu w dniu 9.11.2018 r. zatwierdził wykaz „10-ciu” najlepszych klubów sportowych we współzawodnictwie PZŁucz. za okres ostatniej kadencji – zgodnie z §27 Statutu Polskiego Związku Łuczniczego.

Wykaz klubów:

1.      LKS „Łucznik-Żywiec”

2.      SŁ Marymont Warszawa

3.      KS Obuwnik Prudnik

4.      KS Stella Kielce

5.      UKS Talent Wrocław

6.      KS Społem Łódź

7.      GLKS Unia Pielgrzymka

8.      MLKS Czarna Strzała Bytom

9.      MRKS Gdańsk

10.   CWKS Resovia Rzeszów

§ 2.

Zobowiązuje się w/w kluby sportowe do dostarczenia imion i nazwisk oraz adresów do biura PZŁucz. klubowych delegatów na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Delegatów PZŁucz. Ustala się termin 7 dniowy na dokonanie zgłoszenia od dnia ukazania się uchwały na stronie internetowej PZŁucz.

§ 3.

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia, tj. 9.11.2018 r.              

 

Wiceprezes PZŁucz.
Leszek Stempel
 [ 9-11-2018, 20:25 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


Uchwała nr 2/11/2018

Zarządu Polskiego Związku Łuczniczego

z dnia 9.11.2018 r.

 

§ 1.

Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego, na podstawie § 14 ust. 1 Statutu PZŁucz, w związku z art. 8 ust. 1 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie, z uwagi na brak spełniania przez Zachodnio-Pomorski OZŁucz oraz Opolski OZŁucz przesłanek do posiadania statusu członka zwyczajnego PZŁucz, a także na podstawie § 27 ust. 1 lit. a) Statutu PZŁucz w związku z brakiem możliwości wyznaczenia przez Zarząd PZŁucz wiodącego okręgowego związku łuczniczego do przeprowadzenia konwencji wojewódzkiej uchyla częściowo uchwałę nr 8/9/2018 z dnia 28.09.2018r. z Głuchołaz o treści: 

„Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego zatwierdził wykaz 13 Okręgowych Związków Łuczniczych na zorganizowanie Konwencji Wojewódzkich celem, których będzie wybór delegatów na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Delegatów PZŁucz., w oparciu  o §27 pkt. 1a) statutu PZŁucz.. W przypadku województw w których znajdują się po 2 OZŁucz.-e, Zarząd PZŁucz. wytypował wiodące pod względem sportowym we współzawodnictwie PZŁucz. Okręgi: tj. Pomorski OZŁucz. i Podkarpacki OZŁucz.”

Wykaz Okręgowych Związków Łuczniczych: 
1. Województwo Dolnośląskie – 29 członków – Konwencję organizuje Dolnośląski OZŁucz. 
2. Województwo Kujawsko-Pomorskie – 8 członków – Konwencję organizuje Kujawsko-Pomorski OZŁucz. 
3. Województwo Lubelskie – 5 członków – Konwencję organizuje Lubelski OZŁucz. 
4. Województwo Łódzkie – 7 członków – Konwencję organizuje Łódzki OZŁucz. 
5. Województwo Mazowieckie – 14 członków – Konwencję organizuje Warszawsko-Mazowiecki OZŁucz. 
6. Województwo Małopolskie – 11 członków – Konwencję organizuje Małopolski OZŁucz.
7. Województwo Opolskie – 4 członków – Konwencję organizuje Opolski OZŁucz. 
8. Województwo Podkarpackie – 18 członków – Konwencję organizuje wiodący Podkarpacki OZŁucz. 
9. Województwo Pomorskie – 6 członków – Konwencję organizuje Pomorski OZŁucz. 
10. Województwo Śląskie – 17 członków – Konwencję organizuje Śląski OZŁucz.
11. Województwo Świętokrzyskie – 7 członków – Konwencję organizuje Świętokrzyski OZŁucz. 
12. Województwo Wielkopolskie – 5 członków – Konwencję organizuje OZŁucz. 
w Poznaniu 
13. Województwo Zachodnio-Pomorskie – 2 członków – Zachodnio-Pomorski OZŁucz. 

§ 2.

Uchyla się częściowo uchwałę Zarządu PZŁucz nr 8/9/2018 z dnia 28.09.2018 r. z Głuchołaz przez skreślenie w pkt. 7 – Województwo Opolskie i w pkt. 13 – Województwo Zachodnio-Pomorskie – brak formalno-prawnej rejestracji Okręgów. 

 

 

§ 3.

Uchyla się częściowo uchwałę Zarządu PZŁucz nr 8/9/2018 z dnia 28.09.2018 r. z Głuchołaz przez skreślenie pkt. 8 – Województwo Podkarpackie – Konwencję organizuje wiodący Podkarpacki OZŁucz. 

 

§ 4.

Województwo Podkarpackie – Konwencje organizują: Rzeszowski OZŁucz. i Podkarpacki OZŁucz. 

 

§ 5.

Wykaz Okręgowych Związków Łuczniczych w celu organizacji Konwencji Wojewódzkich po częściowym uchyleniu uchwały Zarządu PZŁucz. nr 8/9/2018 z dnia 28.09.2018r. 

Wykaz Okręgowych Związków Łuczniczych: 
1. Województwo Dolnośląskie – 29 członków – Konwencję organizuje Dolnośląski OZŁucz. 
2. Województwo Kujawsko-Pomorskie – 8 członków – Konwencję organizuje Kujawsko-Pomorski OZŁucz. 
3. Województwo Lubelskie – 5 członków – Konwencję organizuje Lubelski OZŁucz. 
4. Województwo Łódzkie – 7 członków – Konwencję organizuje Łódzki OZŁucz. 
5. Województwo Mazowieckie – 14 członków – Konwencję organizuje Warszawsko-Mazowiecki OZŁucz. 
6. Województwo Małopolskie – 11 członków – Konwencję organizuje Małopolski OZŁucz.
7. Województwo Podkarpackie – 18 członków – Konwencje organizuje Podkarpacki OZŁucz. i Rzeszowski OZŁucz.  
8. Województwo Pomorskie – 6 członków – Konwencję organizuje Pomorski OZŁucz. 
9. Województwo Śląskie – 17 członków – Konwencję organizuje Śląski OZŁucz.
10. Województwo Świętokrzyskie – 7 członków – Konwencję organizuje Świętokrzyski OZŁucz. 
11. Województwo Wielkopolskie – 5 członków – Konwencję organizuje OZŁucz. w Poznaniu.

§ 6.

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia, tj. 9.11.2018r.

 

 

V-ce Prezes PZŁucz. 
Leszek Stempel 

 [ 9-11-2018, 18:15 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


Wykaz Okręgowych Związków Łuczniczych, które przeprowadziły Konwencje Wojewódzkie
do dnia 9.11.2018r.

 

1.     Łódzki OZŁucz.                      – w dniu 26.10.2018r.

2.     Rzeszowski OZŁucz.              – w dniu 27.10.2018r.

3.     Małopolski OZŁucz.               – w dniu 27.10.2018r.

4.     Śląski OZŁucz.                        – w dniu 2.11.2018r.

5.     Podkarpacki OZŁucz.             – w dniu 2.11.2018r.

6.     Lubelski OZŁucz.                    – w dniu 6.11.2018r.

7.     Kujawsko-Pomorski OZŁucz.  – w dniu 7.11.2018r.

8.     Dolnośląski OZŁucz.              – w dniu 8.11.2018r.

9.     Świętokrzyski OZŁucz.           – w dniu 9.11.2018r.

10.  OZŁucz. w Poznaniu              – w dniu 9.11.2018r.

11.  Warszawsko-Mazowiecki OZŁucz. – wg swojej decyzji z pisma z dnia 25.10.2018r.

 

Prezes PZŁucz.
Kazimierz Kocik

 [ 9-11-2018, 17:39 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


 < 1 2 3 4 > »