PL
EN

Strona główna

 1 2 3 > »

 [ 10-04-2016, 20:26 ]
   [ Para archery ]   

Milena Olszewska wraca w złocie i brązie, Piotr Sawicki w podwójnym złocie

143 zawodniczek i zawodników z 31 europejskich krajów zakońćzyło zmagania w Misrzostwach Europy ParaArchery. Do złota w mikście z Piotrem Sawickim Milena Olszewska zdobyła brązowy medal indywidualnie a Paweł Daleszyński po złocie w drużynie z Piotrem Sawickim i Ireneuszem Kapustą zajął indywidualnie czwarte miejsce....   [ więcej ]
Milena Olszewska wraca w złocie i brązie, Piotr Sawicki w podwójnym złocie
 [ 10-04-2016, 00:21 ]
   [ Para archery ]   

Dwa złote medale w ME para archery

W sobotę zakończyły sie strzelania miksta i zespołów w Mistrzostwach Europy ON . Przy bardzo silnym wietrze i niskiej temperaturze rozgrywane były finały Mistrzostw Europy.Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy. Nasz mikst w składzie Milena Olszewska i Piotr Sawicki w pojedynku o złoty medal pokonali faworyzowany zespół Rosji 6:2 i  zdobył tytuł Mistrza Europy. Drużyna męska w składzie : Piotr Sawicki, Ireneusz Kapusta i Paweł Daleszyński pomimo b...   [ więcej ]
Dwa złote medale w ME para archery
 [ 22-03-2016, 14:03 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

System kwalifikacji zawodników do OOM w Dobrczu – 29-31.07.2016

Do zawodów zostana zakwalifikowani zawodniczki i zawodnicy wg regulaminu na podstawie opracowanego rankingu według najwyższego wyniku uzyskanego w konkurencji 2x60m na jednych z trzech zawodów międzyokręgowych OTK w terminach: Zawody Międzyokręgowe OTK – Dobrcz – 30.04.2016 Zawody Międzyokręgowe OTK – Głuchołazy – 21.05.2016 Zawody Międzyokręgowe OTK – Kielce – 25.06.2016 ...   [ więcej ]
 [ 29-04-2016, 13:44 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Uwaga - organizatorzy, sędziowe zawodów z kalendarza PZŁucz

W ślad za pismem Sekretarza Generalnego WA Pana Tom Dielen z dnia 23.04.2016 roku bardzo proszę wszystkich organizatorów i sędziów wszystkich zawodów z kalendarza zawodów Polskiego Związku Łuczniczego o dopilnowanie aby zawieszony przez WA brakiem akredytacji na zawody trener Jan Lach do 12.06.2016 roku nie przebywał w strefie sprzętu i strefie oczekiwania oraz innych strefach zawodów łuczniczych przeznaczonych jedynie dla trenerów a także kierowników ekip...   [ więcej ]
 [ 27-04-2016, 22:57 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Uwaga - zmiana terminu rozgrywania Ekstraklasy w Kielcach

Dział Szkolenia PZŁucz ze względów szkoleniowych przygotowań do ME zmienił termin rozegrania Ekstraklasy łuczniczej kobiet i mężczyzn w Kielcach na niedzielę 8 maja. Przepraszamy zainteresowane Kluby....   [ więcej ]
 [ 27-04-2016, 21:25 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Komunikat seminarium Field

 [ 27-04-2016, 21:11 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Ogłoszenie o naborze kandydatów na stanowisko dyrektora biura Polskiego Związku Łuczniczego

 [ 26-04-2016, 23:17 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Komunikat Organizacyjny III Grand Prix Kadry Narodowej PZŁucz 2016

  Cel zawodów: bezpośrednia rywalizacja zawodników pretendujących do reprezentacji kraju na wytypowane przez Dział Szkolenia PZŁucz. zawody międzynarodowe. Termin: 7 maja 2016 r. godz. 8.3o Miejsce: tory łucznicze K.S. "Stella" w Kielcach ul. Krakowska 374. Organizator: PZŁucz. Warszawa, ŚZŁucz. w Kielcach, K.S."Stella" Kielce. Uczestnictwo: w/g Komunikatu PZŁucz. nr 1/470/2016 str. 34 i 35. Konkurencje: w/g Komunikatu PZŁucz. nr 1/470/2016 str. 34. ...   [ więcej ]
 [ 26-04-2016, 23:16 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Komunikat Organizacyjny II Rundy Drużynowych Mistrzostw Polski - Ekstraklasa Kobiet i Mężczyzn 2016

Cel zawodów:             - wyłonienie DMP w kategorii kobiet i mężczyzn w łukach klasycznych             - dokonanie oceny poziomu sportowego czołówki krajowej oraz skuteczność szkolenia      klubowego w strzelaniu Z.O.R  WA. Termin:             - 8 maja 2016 r. godz. 8.30   Organizator:             - PZŁucz. Warszawa, Świętokrzyski ZŁucz  w Kielcach, K.S. "Stella" Kielce   Uczestnictwo:             - w/g Komunikatu PZŁucz nr 1/470/2016 str.31  ...   [ więcej ]
 [ 24-04-2016, 23:36 ]
   [ Wyniki 2016 ]   

Wyniki Pucharu Weroniki w słoweńskim Kamniku 23-24.04.2016

Gloria Juszczuk (Łucznik Żywiec) oraz Jakub Matanina (Grot Bodzentyn) zwyciężyli w kategorii do lat 17-stu Międzynarodowe zawody w słoweńskim Kamniku. Kamila Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa) zajęła III miejsce a w kategorii OPEN najlepiej strzelała Anna Tobolewska (Zryw Dobrcz) zajmując czwarte miejsce.Wyniki zawodów w Kamniku - KLIKNIJ -...   [ więcej ]
Wyniki Pucharu Weroniki w słoweńskim Kamniku 23-24.04.2016
 [ 24-04-2016, 23:34 ]
   [ Wyniki 2016 ]   

Wyniki II Grand Prix Polski kadry narodowej - Prudnik 22-24.04.2016

Poz. Nazwisko iimię ru. nr lic. klub Miejsce 1 Lipiarska – Pałka Karina 1987 401 ULKS Grot Zabierzów I 2 Myszor Wioleta 1983 531 LKS Łucznik Żywiec II 3 Barakońska Milena 1992 221 KS Obuwnik Prudnik III 4 Zyzańska Sylwia 1997 1851 LKS Łucznik Żywiec IV 5 Leśniak Natalia 1991 579 LKS Łucznik Żywiec V 6 Rząsa Joanna 1990 522 LKS Łucznik Żywiec VI 7 Biczak Kamila 1997 1696 KS...   [ więcej ]
 [ 20-04-2016, 12:10 ]
   [ Komisja Sportowo-Licencyjna 2016 ]   

Wykaz ważnych licencji PZŁucz - stan na 20 kwietnia 2016r.

 [ 18-04-2016, 20:16 ]
   [ Komisja Sportowo-Licencyjna 2016 ]   

I Liga Kobiet i Mężczyzn w I i II półroczu 2016 roku

I runda            30.04.2016 - Dobrcz  II runda          21.05.2016  - Głuchołazy III runda         25.06.2016  - Kielce IV runda         27.08.2016  - Prudnik V runda          17.09.2016  - Dąbrowa Tarnowska VI runda         01.10.2016  - Żołędowo   na wynik końcowy drużyny klubowej w rundzie, składa się suma  wyników uzyskanych przez czterech zawodników w konkurencji  2 x 70 metrów lub 2 x 60 metrów z dowolnych kategorii wiekowych wśród kobiet i ...   [ więcej ]
 [ 16-04-2016, 14:58 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Sylwia Zyzańska na brązowo w Sofii

Sylwia Zyzańska (LKS Łucznik Żywiec) wygrywając z ANAGOZ Yasemin Ecem z Turcji 6 - 2 wystrzelała brązowy medal Pucharu Europy w łucznictwie olimpijskim...   [ więcej ]
Sylwia Zyzańska na brązowo w Sofii
 [ 16-04-2016, 11:06 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Katarzyna Szałańska w srebrze wróci z Sofii

Katarzyna Szałańska reprezentująca OSŁ Strzelec w Legnicy uległa w finale łuku nieolimpijskiego SONNICHSEN Sarah Holst z Danii 139 - 147...   [ więcej ]
Katarzyna Szałańska w srebrze wróci z Sofii
 [ 14-04-2016, 21:51 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Dwa finały w Sofii

W finale Pucharu Europy w Sofii wystąpi Katarzyna Szałańska (w sobotę o godzinie 10.10 czasu polskiego) w łuku bloczkowym a w walce o brązowy medal w łuku olimpijskim będzie strzelać Sylwia Zyzańska (sobota , godzina 15.00 naszego czasu)....   [ więcej ]
Dwa finały w Sofii
 [ 14-04-2016, 00:15 ]
   [ Wyniki 2016 ]   

Wyniki Pucharu Europy Seniorów - Sofia 2016

Do 16 kwietnia w stolicy Bułgarii odbywa się Puchar Europy w łucznictwie z udziałem dwunasto osobowej reprezentacji Polskiego Związku Łuczniczego.Wyniki PE w Sofii - KLIKNIJ -...   [ więcej ]
Wyniki Pucharu Europy Seniorów - Sofia 2016
 [ 12-04-2016, 21:58 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Skład reprezentacji KS w łucznictwie na zawody do słoweńskiego Kamnika – 23-24.04.2016r.

Juniorzy: Starzycki Piotr 98 St. Łuczniczy Marymont Warszawa Ogrodowczyk  Mateusz 98 AZS Poznań Biela Dariusz 98 KS Płaszowianka Kraków Banaszak Jakub 97 BKS Bydgoszcz Czyż Tomasz 97 CWKS Resowia Rzeszów Pietrusiński Ludwik 96 St. Łuczniczy Marymont Warszawa  Juniorki: Farasiewicz Karolina 96 KS Obuwnik Prudnik Tobolewska Anna 98 UKS Zryw Dobrcz Maciejewska Marta 97 KS Stella Kielce Kowszyn Olimpia 97 KS Chrobry Głuchołazy Milas Lidia 98 ...   [ więcej ]
 [ 12-04-2016, 13:26 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Program Klub - UWAGA

Szanowni Państwo,   nawiązując do ogłoszonego przez Ministra Sportu i Turystyki, konkursu dotyczącego programu „Klub” oraz w związku z licznymi pytaniami klubów dotyczących formy przesyłania wniosków do siedziby Ministerstwa Sportu i Turystyki, zwracam się z uprzejmą prośbą o przesłanie informacji zainteresowanym podmiotom o konieczności wysłania wniosków wraz załącznikami zarówno w wersji elektronicznej za pośrednictwem systemu Amodit oraz w wersji papi...   [ więcej ]
 [ 11-04-2016, 20:26 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych oraz I Liga Kobiet i Mężczyzn

1.Termin zawodów: 30.04.2016r.   2.Miejsce zawodów: Tory łucznicze przy Zespole Szkół w Dobrczu ul: Długa 33   3.Organizator: -Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Zryw” Dobrcz                         - Urząd Gminy Dobrcz   4.Uczestnictwo: w zawodach mogą brać udział zawodnicy zgłoszeni przez kluby w     następujących kategoriach wiekowych: Kategoria otwarta kobiet i mężczyzn - 1998 i starsi Kategoria juniorzy i juniorki -  1996-1998 Kategoria jun...   [ więcej ]
 [ 11-04-2016, 12:53 ]
   [ Wyniki 2016 ]   

Protokół lX Pucharu Gór Opawskich i Memoriału Romana Karawana - 9-10.04.2016

Protokół lX Pucharu Gór Opawskich i Memoriału Romana Karawana - 9-10.04.2016
 [ 10-04-2016, 20:32 ]
   [ Para archery ]   

Trzy medale zdobyli polscy para łucznicy w ME

Polska w klasyfikacji medalowej zajęła trzecie miejsce z dwoma złotymi i jednym brązowym medalem. Wyprzedziły nas Rosja i Wielka Brytania....   [ więcej ]
Trzy medale zdobyli polscy para łucznicy w ME

 1 2 3 > »
Puchar Świata seniorów
Zagraniczne:  Shanghai (CN)
Termin:   26.04-01.05
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów, Juniorów, Juniorów Młodszych oraz I Liga Kobiet i Mężczyzn
Krajowe:  Dobrcz (PL)
Termin:   30.04
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
I Runda Pucharu Europy Juniorów
Zagraniczne:  Hevi (HU)
Termin:   02-07.05
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Juniorzy, Jun. Młodsi,
III Grand Prix Kadry Narodowej Seniorów i Juniorów
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   07-08.05
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Extraklasa Kobiet i Mężczyzn - II runda
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   08.05
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,